Tagasi ekskursioonide juurde

Eriprogramm koolidele

Klassiekskursioon Tallinna vanalinnas on eriline kogemus ja mitte ainult pealinna õpilastele. Tooge noored avastama keskaegset elu ja kombeid, kirevat ajalugu ja põnevaid legende. Noored saavad kuulda vanadest ravimitest ja mardileivast, Tallinna piiramisest ja Üxkülli hukkamisest.

Ekskursioon sobib nii noorematele kui ka vanematele õpilastele, sest meie giidid valivad teemad vastavalt vanusegruppidele. See ekskursioon on hea, et muuta ajalootundi vaheldusrikkamaks, aga ka inglise keele tunni jaoks, kus õpilsaed peavad informatsiooni omandama inglise keelset ekskursiooni kuulates.

Tallinna ajalugu

Meie pealinna ajalugu on küll pikk ja keeruline, aga seda saab seletada arusaadavalt nii vanematele kui ka noorematele õpilastele. Me keskendume ajaloo just nimelt aja looks muutmisele, et seda oleks lihtsam kuulata ja seedida. 

Kultuur ja elu

Sajanditetagune elu on imelik ja tihti võõrastav, aga väga kirev. Pajatame lengende ja uskumusi, mis vana linnarahva seas levisid ning räägime sellest, kuidas elu keskaegses linnas tegelikult ka toimis. 

Ekskursioon sisaldab

  • Professionaalne ja sõbralik giid
  • Ekskursioon Tallinna vanalinnas (täpne marsruut kokkuleppel)

Ekskursiooni tasu ja kestus

Ekskursiooni kestus: ekskursiooni kestus on paindlik, (harilikult vahemikus 1-2 tundi) kuid arvestada tuleks vähemalt 45 minutiga

Hind: 80 eurot rühma kohta

Alguspunkt: vanalinn (täpsustame ekskursiooni kokku leppides)

Lõpp-punkt: grupi poolt valitud asukohas

Lisa: kliendi soovil on võimalik organiseerida külastusi ka muuseumitesse ekskursiooni raames (nt Niguliste muuseum, Linnamuuseum jne). Palun vaadake lähemalt siit

Ekskursiooni võimalik pidada ka inglise keeles. 

Kui ekskursioon algab kell 16:00 või varem, saab soovi korral astuda sisse ka Raeapteeki ja Maiasmoka kohviku martsipanituppa (NB! pühapäevastel ekskursioonidel Raeapteeki ei külastata).

Broneerimine

Ekskursiooni broneerimiseks palume võtta ühendust e-posti teel (tours@whiteoaktours.ee), helistada telefonil +372 5886 5231 või täita allolev vorm.

Palume broneerimisel märkida soovitud ekskursiooni nimetus, kuupäev, kellaaeg ja osavõtjate arv. Kirjalikule pöördumisele vastame 2 tööpäeva jooksul.

NB! Palun märkige ära, kui teil on erisoove (nt muuseumi külastus, ekskursioon lasterühmale) või kui kellelgi rühmaliikmetest on erivajadusi (nt liikumisraskused).
Email again:
* Kohustuslik väli
Tagasi ekskursioonide juurde