Tagasi ekskursioonide juurde

Kalamaja


Kalamaja on üks vanimad Tallinna eeslinnu, mille ajalugu ulatub tagasi sajandeid, mil see oli
koduks kaluritele. Nii tsaaririigi kui ka Nõukogude liidu ajal kerkisid sinna tehased ja tööliste kasarmud, laeva- ja allveelaeva tehased ning maailmas ainulaadse arhitektuuriga Lennusadama hoone. 

Telliskivi loomelinnak

Telliskivi linnaku ümberehitamisest sai hoo sisse kogu Kalamaja piirkonna taaselustamine. Tänaseks on sellest saanud rahvusvaheline idufirmade Mekka ning suvel erinevate vabaõhuürituste keskus. Mis hooned asusid siin varem ja kuidas see muutus aset leidis? Tulge ja saage teada!
Vaade Telliskivi loomelinnakule

Balti Jaama Turg

Balti Jaama Turg on väga palju muutunud. Kuigi kohalikele võib see koht olla tuttav, pakuvad jutud selle varasemast ajaloost siiski suurt avastamisrõõmu. 
Balti Jaama Turg seest poolt

Noblessner ja Lennusadam 

Nimetatud piirkonna ajalugu saab kirjeldada mitme märksõnaga - mereväebaas, laevatehas, allveelaevatehas, lennukite angaar, piiratud sõjaväe ala. Nüüdseks on kõik siin muutunud, kuid jutud minevikust on veel alles. Tulge ja avastage kuidas Saksamaa diktaator Adolf Hitler sai endale Noblessnerist luksusjahi või miks kutsutakse Lennusadamat Peeter Suure Merekindluse osaks. 
Vaade Noblessnerile


Ekskursiooni kestus: 2 tundi

Ekskursiooni hind:
Osalejate arv1-1011-1213-1415-16
Hind€120€130€140€145
Alguspunkt: täpsustame ekskursiooni kokku leppides

Lõpp-punkt: täpsustame ekskursiooni kokku leppides 

Lisavõimalus: soovi korral saab organiseerida ka külastuse Lennusadamasse koos giidiga

Broneerimine

Ekskursiooni broneerimiseks palume võtta ühendust e-posti teel (tours@whiteoaktours.ee), helistada telefonil +372 5886 5231 või täita allolev vorm.

Palume broneerimisel märkida soovitud ekskursiooni nimetus, kuupäev, kellaaeg ja osavõtjate arv. Kirjalikule pöördumisele vastame 2 tööpäeva jooksul.

NB! Palun märkige ära, kui teil on erisoove (nt muuseumi külastus, ekskursioon lasterühmale) või kui kellelgi rühmaliikmetest on erivajadusi (nt liikumisraskused).  
Email again:
* Kohustuslik väli
Tagasi ekskursioonide juurde