Tagasi ekskursioonide juurde

Kummitav Tallinn

Viime teid jalutuskäigule Tallinna vanalinna, kus kuulete legende ja õudusjutte keskaegsest linnast ja tutvute salapäraste paikadega, mis pakuvad põnevust nii täiskasvanutele kui ka lastele.

Kummituste radadel 

Saate teada, kus võib Tallinnas kummitusi kohata. Näete timuka kodu ja kuulete mahlakaid lugusid tema elust, tutvute 18. sajandil elanud nahakaupmees Pontusega ja elate kaasa Niguliste muumia tegemistele. Lisaks näete kaevu, kus elas näkk ja maja, kus Vanapagan oma põrgulikke pulmi pidas.

Viru tänav - hetkel ilma kummitusteta

Needused, surnute hinged ja maagilised olevused - kõik võib meie pealinna südames leida. Kui usute kummitustesse, siis võite kindel olla, et kõhedust tekitavad nii mõnedki legendid ja tänavad.

Ekskursiooni kestus: 2 tundi

Hind

Osalejate arv1-1011-1213-1415-16
Hind€110€120€130€140
Osalejate arv: kuni 16 inimest

Alguspunkt: Vabaduse väljak või Viru tänava algus

Lõpp-punkt: vanalinn (kokkuleppeline)

Kui ekskursioon algab kell 16:00 või varem tutvute ka Raeapteegi ravimite ja maagiaga (laupäevastel ja pühapäevastel ekskursioonidel Raeapteeki ei külastata).

Broneerimine

Ekskursiooni broneerimiseks palume võtta ühendust e-posti teel (tours@whiteoaktours.ee), helistada telefonil +372 5886 5231 või täita allolev vorm.

Palume broneerimisel märkida soovitud ekskursiooni nimetus, kuupäev, kellaaeg ja osavõtjate arv. Kirjalikule pöördumisele vastame 2 tööpäeva jooksul.

NB! Palun märkige ära, kui teil on erisoove (nt muuseumi külastus, ekskursioon lasterühmale) või kui kellelgi rühmaliikmetest on erivajadusi (nt liikumisraskused).  
Email again:
* Kohustuslik väli
Tagasi ekskursioonide juurde