Tagasi ekskursioonide juurde

Perega ajalugu avastades

Tihti on raske tulla väikeperega Vanalinna avastama. See ekskursioon on mõeldud rühmadele laste ja noorukitega, kes tahavad õppida midagi uut aga vajavad rohkem tegevust. Sellel tuuril jagame infot ajaloo ja ka kultuuri kohta, aga jätkub ka meelelahutuslikku tegevust - Raeapteegi keskaegsete ravimite ja nende otstarvete avastamine, keskaegsete kaupade äraaimamine lõhna ja tunde järgi, lohede ning lõvide loendamine ning palju muud.

Oleme paindlikud ja seame tuuri tempo vastavalt osalejatele


Miks valida see ekskursioon?

Me oleme kogenud lastetuuride läbiviijad ning teame kui keeruline võib olla lapse tähelepanu hoida. Vahel see polegi võimalik - on vaja anda kätte mingi tegevus, mis aitab energiat kulutada ja pakub vaheldus...aga miks mitte samal ajal midagi huvitavat õppida? 

Marsruudiga oleme arvestanud, et lisaks huvitavatele juttudele ja ägedatele hoonetele, on oluline, et saaks vahepeal ka WC-s käia ning vajadusel saada suupistet. 

Tallinnas jagub legende ja kummituste jutte igal tänaval ning tänu sellele küllusele saame alati jooksvalt valida, mida räägime, olenevalt lapse vanusest ja huvitdest. Olgu selleks Mai Krahvi valimine, Niguliste muumia saatus, Toompea kõike ohtlikum kummitus või kummalised öised tulukesed Raeapteegi keldris. 

Email again:
Tagasi ekskursioonide juurde